Переваги

Озеро
на території
Комплекс
в оточенні лісу
Дитячий садочок
на території
Парк поруч з
комплексом
Власна
інфраструктура
Закрита
територія
Цілодобова
охорона
Наземний
багатоповерховий паркінг
Цегляна технологія
будівництва

Про комплекс

Що може бути кращим за відпочинок біля озера? Уявіть лише – ввечері ви збираєтесь з друзями та смажите смачний шашлику барбекю-зоні, ділитеся враженнями за день та спілкуєтесь з близькими людьми. Біля озера розміщені альтанки, де атмосфера затишку дозволяє розслабитисяпісля важкого робочого дня. Всю цю ідеальну картину доповнює шум водита краєвид на Бучанський ліс.

Саме такі вечори гарантує вам житловий комплекс«Wonder wood».

Природна гармонія та затишокзроблять ваше життя тут насиченим, та сповненим приємних моментів.

Велопрогулянки це не лише модно, а й корисно. Тим паче, що у ЖК «Wonder wood»передбачена оренда велосипедів для мешканців,якими можна скористатися у будь-який час. Тепер прогулянкина велосипеді у Бучанськом парку, на Набережній, або ж поїздкадо магазину стануть невід’ємною частиною вашого денногорозпорядку та активного відпочинку.

Ми подумуємо кожну дрібницю, щобЖК «Wonder wood» став для вас омріяною домівкою, де кожен знайде те, що йому до душі.

Що може бути кращим за відпочинок біля озера? Уявіть лише - ввечері ви збираєтесь з друзями та смажите смачний шашлик у барбекю-зоні, ділитеся враженнями за день та спілкуєтесь з близькими людьми. Біля озера розміщені альтанки, де атмосфера затишку дозволяє розслабитися після важкого робочого дня. Всю цю ідеальну картину доповнює шум води та краєвид на Бучанський ліс. Саме такі вечори гарантує вам житловий комплекс «Wonder wood». Природна гармонія та затишок зроблять ваше життя тут насиченим, та сповненим приємних моментів. Велопрогулянки це не лише модно, а й корисно. Тим паче, що у ЖК «Wonder wood» передбачена оренда велосипедів для мешканців, якими можна скористатися у будь-який час. Тепер прогулянки на велосипеді у Бучанськом парку, на Набережній, або ж поїздка до магазину стануть невід’ємною частиною вашого денного розпорядку та активного відпочинку. Ми подумуємо кожну дрібницю, щоб ЖК «Wonder wood» став для вас омріяною домівкою, де кожен знайде те, що йому до душі.

Генеральний план комплексу

 • 1 черга
 • Магазин
 • Дитячий садочок
 • Шлагбаум
 • Кав’ярня
 • Аптека
 • Гостьовий паркінг
 • Салон краси
 • Банкомат
 • Велопрокат
 • Декоративне озеро
 • Альтанки та барбекю
 • Дитячий майданчик
 • Зона відпочинку
 • Наземний паркінг (багатоповерховий)

Умови придбання

100% оплата
100% При повній оплаті - отримуєте найпривабливішу ціну.
30% Перший внесок
30% Залишок розрахуєм під Вашіпотреби індивідуально.

Новини та акції

Комфортне життя в гармонії з природою

WONDERWOOD -  це місце, де кожен   ранок  обіцяє,  що  день  буде  особливим.  Перші  промені сонця  дарують  натхнення  створювати  щось  величне  та незабутнє.  Кожен свій ранок ти можеш  почати  з  чашки  смачної  кави,  милуючись  лісом  з вікна  своєї  домівки.

Після важкого  робочого дня,  ти прогуляєшся  парком,  що  знаходиться  поруч  з  домом,  насолодишся  заходом  сонця  біля  озера  і

2019 вересня 11

ЖК «Wonder Wood» – це уособлення стилю та затишку.

«Wonder Wood» складається з трьох десятиповерхових цегляних будинків. На території планується дитячий садочок для наймолодших мешканців. Наповнення садочка включає екологічно чисті та ергономічні меблі, якісні іграшки, дитячі ігрові майданчики.

Розвинена інфраструктура комплексу передбачає магазини, салони краси, аптеки кав’ярні та інші необхідні для комфортного проживання заклади. «Wonder Wood»

2019 серпня 29

Насолоджуйся кожним днем!

Коли ти купуєш  квартиру,  на  що ти  звертаєш увагу?  Мабуть  на все:  сама квартира,  інфраструктура  комплексу,  місце  розташування  та,  найголовніше,  безпека.   У WONDERWOOD є  все це і  навіть  більше. Наші квартири  будуються  з  якісного матеріалу, інфраструктура  комплексу  передбачає  магазини,  аптеки,  салони,  клініки, зоомагазини,  та   комунальний  дитячий  садочок. Територія  комплексу 

2019 червня 21

Контакти

info@wonderwod.kiev.ua

+38 (093) 544 01 41

+38 (098) 544 01 41

м. Буча, вул. Лісова, 1а