Про проект

ЖК «Wonder Wood» – це уособлення стилю та затишку, де кожен може обрати омріяну оселю за найвимогливішими критеріями. Житловий комплекс знаходиться у мальовничому місті Буча в отченні лісу та парку, де можна сховатися від міської метушні та насолодитися всіма перевагами життя в гармонії з природою.

«Wonder Wood» складається з трьох десятиповерхових цегляних будинків. На території планується дитячий садочок для наймолодших мешканців. Наповнення садочка включає екологічно чисті та ергономічні меблі, якісні іграшки, дитячі ігрові майданчики.
Розвинена інфраструктура комплексу включаэ магазини, салони краси, аптеки кав’ярні та інші необхідні для комфортного проживання заклади.

Також тут розташується наземний багатоповерховий та гостьовий паркінг, де знайдетеся місце для автомобілів мешканців та їх гостей.
Периметр комплексу закритий від сторонніх відвідувачів та знаходиться під цілодобовою охороною.
Для тих, хто віддає перевагу відпочинку на свіжому повітрі, передбачені місця для відпочинку дорослих та дітей з ландшафтним дизайном. Поруч з будинками розташувалось мальовниче озеро, де можна влаштувати ідеальний сімейний пікнік та насолодитися пейзажом.

Комплекс оточений лісом, який подарує вам не лише чудовий вигляд з вікна квартири, але й чисте повітря, здоров’я та місця для прогулянок. Зовсым поруч Бучанський міський парк, де можна зустрітися з друзями, гуляти з коханою людиною та дитячим візочком.

Все в цьому комплексі продумане до дрібниць. ЖК «Wonder Wood» – це ідеальне місце для тих, хто бажає жити у спокійному виваженому ритмі, та насолоджуватися кожним днем.